Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jarní akce ve škole

2. 4. 2015

-Proběhlo třetí kolo Sportování se žabáky. Pan Bartoš s paní Zapletalovou pro žáky připravili překážkovou dráhu. V soutěži využili různé sportovní náčiní a pomůcky. Celé soutěžení se uskutečnilo ve votické sokolovně.

-Naši školu navštívila p. Jindřiška Rosolová, která dětem přiblížila dobu minulou. Představila jim různé předměty a upoutala je velmi zajímavým vyprávěním.

-Žáci si měli možnost prohlédnout sklenářskou dílnu, kde si sami vyzkoušeli práci se sklem.

-V rámci prevence na škole proběhla beseda na téma Návykové látky, včetně dotazníkového šetření.

-V městském kulturním centru žáci shlédli prodejní výstavu výšivek s pohádkovými motivy.

-Také jsme se soustředili na velikonoční výzdobu. Žáci pletli pomlázky, vystřihovali a lepili velikonoční zápichy, malovali kraslice, zdobili květinové mísy…….

- Na pozvání pana ředitele Milana Včeláka jsme navštívili ZUŠ ve Voticích. Pan ředitel, společně se svými kolegy a kolegyněmi, velice pěknou formou seznámil naše žáky s hrou na několik hudebních nástrojů ( trubka, klavír, příčná flétna, housle, bicí, klarinet, saxofon aj.).  Přiblížil i různé hudební žánry a skladby v podání svých kolegů.

Děkujeme všem, díky kterým se tyto akce mohly konat.

 

Náhledy fotografií ze složky Jaro