Jdi na obsah Jdi na menu

Okresní kolo v lehké atletice ve Vlašimi

27. 4. 2017

26. dubna 2017se na stadionu ve Vlašimi sešly ZŠ Votice, Smetanova 153, ZŠ a DD Přestavlky, ZŠ Vlašim, ZŠ a PŠ Benešov, aby proběhlo okresní kolo sportovních her mládeže v lehké atletice. Žáci závodili ve čtyřech kategoriích: hod kriketovým míčkem, skok daleký, běh na 60 metrů, běh na 800 metrů /dívky/ a běh na 1500 metrů /chlapci/.

Všichni závodníci se snažili podat ty nejlepší výkony, i když nám počasí opravdu nepřálo. Za své výsledky byli nejlepší závodníci a školy odměněni medailemi, diplomy a pěknými cenami.

Na prvním místě se umístila ZŠ a DD Přestavlky, druhé místo získala ZŠ Benešov a na třetím místě skončila ZŠ Votice.

Za votickou školu se z děvčat nejlépe umístila Zdeňka Bechyňová, která získala 2 zlaté a 2 stříbrné medaile. V kategorii chlapců si 3 medaile přivezl Antonín Hamerle.

Děkujeme Základní škole, Vlašim, Březinská za zorganizování sportovních lehkoatletických her a těšíme se na další sportovní setkání.