Jdi na obsah Jdi na menu

Okresní kolo SHM v lehké atletice

16. 5. 2015

6. května 2015 se na votickém stadionu sešly ZŠ Votice,Smetanova 153, ZŠ a DD Přestavlky, ZŠ Vlašim, ZŠ a PŠ Benešov, aby proběhlo okresní kolo sportovních her mládeže v lehké atletice. Žáci závodili ve čtyřech kategoriích: hod kriketovým míčkem, skok daleký, běh na 60 metrů, běh na 800 metrů /dívky/ a běh na 1500 metrů /chlapci/.

Všichni závodníci se snažili podat ty nejlepší výkony, i když nám počasí opravdu nepřálo. Za své výsledky  byli nejlepší závodníci a školy odměněni.

Na prvním místě se umístila ZŠ Vlašim, druhé místo získala ZŠ Benešov a na třetím místě skončila ZŠ Přestavlky.

Za votickou školu se nejlépe umístil Karel Plaček - 2. místo v jednotlivcích za chlapce a na 3. místě byl Lukáš Bechyně.

Děkujeme společnosti Marila a správci stadionu p. Bradáčovi za poskytnutí stadionu a výpomoc při přípravě jednotlivých tratí.